Odkaz na video Gondíci s.r.o. od 13:03-18:07 min.

Vila, kde se na projektu podílely i děti.
 Rodina s dětmi si koupila typizovaný developerský projekt. Navržené vnitřní uspořádání ji však nevyhovovalo a potřebovala dům zařídit jinak, než jak ho navrhl stavitel. A tak přizvala ke spolupráci nás, abychom vnitřek domu přizpůsobili jejich potřebám. Projekt zahrnoval kompletní návrh interiéru všech obytných místností s výjimkou kuchyňské linky. Pomocnou ruku k dílu mohli přiložit i děti.Interiér byl rozdělen do dvou částí, na část denní a na část noční. Přízemí je tedy zónou denní, kde hlavní charakteristikou jsou otevřené víceúčelové prostory. Tento prostor je rozdělen na obývací pokoj, jídelnu a pracovnu. V patře domu je zóna noční, do tohoto prostoru patří ložnice a dětské pokoje.
Děti si mohli ve svých pokojích vybrat motiv velkoplošné grafiky a svou oblíbenou barevnou kombinaci. V celém interiéru převládají lakované povrchy, které jsou provedené ve vysokém lesku a ořechová dýha navazující na texturu dřevěné podlahy.

Hlavním znakem, spojující interiér, jsou barevné malby stropů, které nechávají vyniknout bílé truhlářské prvky a zároveň jednotlivé místnosti individualizují.